35 Yıl Saklanan Sır Ortaya Çıktı: Metin Akpınar’ın Evlilik Dışı İlişkiden Kızı Olduğu İddia Edildi

Usta sanatçı Metin Akpınar hakkında bugüne kadar hiç duyulmamış büyük bir iddia ortaya atıldı. 

Akpınar’ın evlilik dışı ilişkiden olduğu iddia edilen kızı Duygu Nebioğlu, yıllar sonra ilk kez sessizliğini bozdu.

Göksel Özdoğdu ile 62 yıldır evli olan Metin Akpınar, bu kez iktidara yönelik yaptığı açıklamalarla ya da filmiyle değil, işin içinden çok zor çıkılacak bir konuyla gündeme geldi.

Devlet sanatçısı unvanlı Metin Akpınar ve Göksel Özdoğdu çiftinin çocuğu bulunmuyor.

Ankaramasası’nın özel haberine göre, ünlü sanatçının 35 yıl sonra bir kızı olduğu iddia edildi. Evlilik dışı dünyaya geldiği öne sürülen  Duygu Nebioğlu, Metin Akpınar hakkında babalık davası açtı.

Akpınar’ın sevenlerinin merakla beklediği dava bugün sonuçlandı. Dosyada yer alan DNA testlerini de değerlendiren mahkeme heyeti, Duygu Nebioğlu’nun Metin Akpınar’ın kızı olduğunu belirtti.

“Benim adım Duygu Nebioğlu, 88 yılında Antalya’da yaşama tutundum. Dünya’nın varlığını talihsiz olaylar ile kavradım. Bebekliğim, çocukluğum zor şartlar altında geçti. 94 yılında Nebioğlu ailesi tarafından evlat edinildim. Ailem tarafından topluma kazandırılmak için başlayan serüvenimin devamında biyolojik ailemin ve soy ağacımın merakına düştüm.”

“Bu düşünce beni Türk toplumuna mâl olmuş Sayın Metin Akpınar’a ulaştırdı, henüz 21 yaşında üniversite öğrencisi iken gerçeklerin karşında yoğun şaşkınlık hissiyle, hayranı olduğum sanatçının biyolojik babam olmasının mutluluğunu ne yazık ki yaşayamadım. Aldığım yetersiz sevgi nedeniyle beni bağırana basmakta zorlandığı için ağır travmalar yaşadım bu sebeble saygı değer avukatlarıma ulaştım.”

“Bugün avukatlarim Ferihan Polat ve Ahmet Furkan Uludağ sayesinde Metin Akpınar’ın babam olduğu Akseki Asliye Hukuk Mahkemesinin kararı ile resmiyete kavuşmuştur. Adalet karşında tüm haklarımı koruma altına almış bulunuyoruz.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x