Yürüyen yola ayağını kaptırdı, bacağı kesildi

Tayland’ın başkenti Bangkok’ta 57 yaşındaki bir yolcunun ayağı diz üstüne kadar havalimanındaki yürüyen banda sıkışınca, görevliler yolcunun bacağını olay yerinde diz üstünden kesmek zorunda kaldı.

DHA’nın aktardığına göre, Don Mueang Uluslararası Havalimanı (DMK) yetkilileri, dün açıklama yaparak 57 yaşındaki kadın bir yolcunun ayağının Terminal 2’deki yürüyen banda sıkıştığı, sağlık ekiplerinin ve görevlilerin yolcuyu kurtarmak için olaya müdahale ettiğini belirtti. Öte yandan yerel basın, kadının bacağının sağlık görevlilerince olay yerinde diz üstünden kesildiğini duyurdu.

HAVALİMANI TEDAVİ MASRAFLARINI KARŞILAYACAK

Olayın nasıl meydana geldiği konusunda soruşturma yapıldığını ifade eden havalimanı yetkililerinin açıklamasında, “Don Mueang Havalimanı Müdürü ve yönetimi tedavisini takip etmek üzere hastayı ziyaret etti. Bhumibol Hastanesi sağlık ekibinden hastanın şu anda sağlık ekibi tarafından tedavi sürecinde olduğu bilgisini aldılar. Don Mueang Havalimanı yaşanan olaydan dolayı derin üzüntü duymaktadır, tüm tedavi ve tazminat masraflarından tamamen sorumludur” denildi. (DIŞ HABERLER)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x