Fatih Altaylı Zehir Zemberek! ‘Kerem Kınık Aklımdasın, Sana Çok Fena Kafayı Taktım’

Habertürk yazarı Fatih Altaylı, Kahramanmaraş’ta meydana gelen deprem sonrası depremzedelere çadır dağıtmak yerine AHBAP’a çadır satan Kızılay Başkanı Kerem Kınık’a ‘Sana çok fena kafayı taktım, çadır satmanı unutmam mümkün değil’ diyerek seslendi. Bu paylaşımdan bir müddet sonra iktidar trollerini hedef alan Altaylı, ‘En küçük bir ar duyguları beş paralık haysiyetleri olmadığı için taraf olmanın dibine vurup milleti tarafsız olmamakla suçluyorlar. Ulan sokaktaki aç köpek bile sizden bir milyon kat haysiyetli.’ ifadelerini kullandı.

‘Depremzede çadır beklerken senin çadır satmanı unutmam mümkün değil’

Habertürk yazarı Fatih Altaylı, Kahramanmaraş’ta meydana gelen ve bölgede büyük yıkıma neden olan depremler sonrası depremzedelere çadır göndermek yerine AHBAP’a çadır satışı yapan Kızılay Başkanı Kerem Kınık’a sosyal medya hesabı üzerinden yüklendi.

‘Seninle ilgili hislerimi yazmıyorum, görürsem suratına söylemek istiyorum’

Twitter’dan paylaşım yapan Altaylı,‘Kerem Kınık aklımdasın. Sana çok fena kafayı taktım bilesin. Depremzede çadır beklerken senin çadır satmanı unutmam mümkün değil. Seninle ilgili hislerimi yazmıyorum. Çünkü bir görürsem suratına söylemek istiyorum. Yüzüne demiyorum çünkü onu yapmam mümkün değil.’ dedi.

Bu paylaşımın ardından bir paylaşım daha yapan Altaylı, iktidar trollerine yüklendi

Altaylı kendisini tarafsız olmamakla suçlayan trollere, ‘Bayılıyorum bu iktidar yalakası tufeylilere. En küçük bir ar duyguları beş paralık haysiyetleri olmadığı için taraf olmanın dibine vurup milleti tarafsız olmamakla suçluyorlar. Ulan sokaktaki aç köpek bile sizden bir milyon kat haysiyetli.’ diyerek cevap verdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir