‘Dikkat Et Bebeğim’ Sözüyle Hafızalara Kazınan Mehmet Kaya, Banu Berberoğlu ile Ayrıldığını Açıkladı!

‘Dikkat et bebeğim’ cümlesiyle bir nesli etkisi altına alan Banu Berberoğlu ve Mehmet Kaya çifti, Youtube’da yayınladıkları videolarla geniş bir hayran kitlesi edinmişti. Ancak, bir süredir birlikte bir video paylaşmamaları dikkatlerden kaçmadı. Ortalıkta pek görünmeyen ve video paylaşımında bulunmayan Banu Berberoğlu ve Mehmet Kaya’nın ayrıldığı ortaya çıktı. Bu ayrılık sosyal medyada büyük bir yankı uyandırdı.

2016 yılında YouTube dünyasına adım atan Banu Berberoğlu, bir dönemin en popüler isimlerinden biri haline gelmişti.

Alıştığımız YouTuberlardan çok daha farklı bir havası olan Banu, genellikle gündelik hayatına dair kesitleri takipçileriyle paylaşıyordu.

Banu’nun videolarında baktığımızda olmazsa olmaz iki şey var; birisi makyaj malzemeleri ve tüyoları birisi de sevgilisi Mehmet elbette.

Yemek yerken, gezerken, sohbet ederken, hatta bir marketi gezerken bile sevgilisi Mehmet ile video çeken Banu’nun pek çok videosu izleyenleri adeta hipnotize eder düzeyde.

Pekiii, gelelim ‘Biz bu ikiliyi nereden yanıyorduk ya?’ sorusuna. Bunun cevabını bilmeyen pek az kişi olduğuna eminim.

Evet arkadaşlar, biz bu müthiş ikiliyi Mehmet’in Banu’ya söylediği ‘Dikkat et bebeğim’ sözüyle tanıyoruz…

O unutulmaz videoyu koymaz olur muyum? Gelin, efsaneyi bir kez daha hatırlayalım…

Sevgilisi Mehmet’e olan aşkıyla binlerce kişiye “Allahım nasip et be!” dedirten Banu, bir dönem yayın hayatına ara vermişti, belki hatırlarsınız.

YouTube’da 460 bini aşkın takipçisi bulunan Banu,’Neden video çekmiyordun?’ sorularına, ‘Çünkü içimden video çekmek gelmiyordu. Elime kamerayı bile almıyordum’ diye yanıtlamıştı. Ama YouTube’a geri dönmüştü.

Şimdilerde hem Banu hem de Mehmet’in YouTube kanallarına baktığımızda ise ikilinin 1 yıldan fazla bir süredir video yayınlamadığını görüyoruz.

Hayatımıza girdiği ilk günden bu yana büyük ilgi gören Banu ve Mehmet çifti bir süredir beraber de paylaşım yapmaması sevenlerinin gözünden kaçmadı tabii.

Doğallığın kitabını yazan Banu ile Mehmet çiftinden kötü haber geldi. Aşka olan inancımızı arttıran fenomen çiftin ayrıldığı ortaya çıktı.

Banu Berberoğlu ile aşk yaşayan Mehmet, sosyal medya hesabından bu kara haberi ‘Bu kararı alalı 2-3 ay oldu…’ diyerek duyurdu.

”Herkese merhaba. Biz karar aldık, Banu hanım ile ilişkimizi bitirdik. Bu durumu sizinle paylaşmadık.” diyen Mehmet’in Instagram paylaşımlarını da buraya bırakıyoruz.

Aşklarını noktaladıklarını belirten Kaya, iki tarafa da saygı duyulmasını ve kendilerine soru sorulmamasını istedi.

Tabii bu ayrılık sosyal medyada oldukça büyük bir yankı buldu desek, yeridir!

?

?

?

?

?

?

?

?

?

?

?

?

?

?

?

Banu ve Mehmet için aşk dolu editler de yapıldı elbette….

Ehh ne diyelim, umarız ki en yakın zamanda Banu ve Mehmet çiftinden ‘Barıştık’ açıklaması gelir…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x